דבר המנהלים

 

דבר המנהל השש שנתי מר שמואל קינן

בגאווה קיבלתי בימים אלה את תפקיד מנהל התיכון השש שנתי "הרצוג" בעיר חולון.

אני מבטיח כי בתיכון "הרצוג" המורים והמחנכים יכוונו, יתמכו, יעודדו ויגייסו
כל תלמיד ותלמידה למען ימצו את יכולותיהם להשיג הישגים בלימודים ולהפנים את ערכים יהודיים ישראליים ודמוקרטיים.
אני מאמין כי בשיתוף פעולה עם ההורים ניתן להביא כל תלמיד הנכנס בשערי תיכון "הרצוג" לסיים את לימודיו כשהוא מצויד 
בתעודת בגרות ובמוטיבציה לתרום לקהילה ולשרת שירות משמעותי בצה"ל.

 

שמואל קינן,

מנהל שש שנתי "הרצוג"

 

 

 

דבר מנהלת החטיבה הגב' עינת דלבחה

אני גאה לעמוד בראש חטיבת הביניים של בית הספר השש שנתי "הרצוג".

בבית הספר צוות מורים מיומן הנאמן לעבודתו וגאה בה, בעבודתנו אנו בונים תשתית, שתוביל את תלמידות ותלמידי בית הספר להצלחה. הצלחה בעינינו הינה פיתוח בוגרים משכילים ומוסריים, בעלי ידע ומיומנויות חשיבה שיאפשרו להם לפעול ולחיות בצורה מיטבית בעולם דינאמי. בוגרים שיהיו בעתיד אזרחים עצמאיים, משמעותיים לעצמם ולחברה.

המצוינות, המהווה בסיס לעבודתנו המקצועית מתבטאת בשלושה מישורים המשיקים זה לזה: מצוינות ערכית, מצוינות לימודית ומצוינות חברתית. אנו מעודדים את תלמידנו לפתח אחריות אישית, מסוגלות, מוטיבציה ומצוניות אישית, בכל תחום בו הם מוכשרים. אנו שמים דגש על התחום הלימודי ועל תחום האומנויות: משחק, ריקוד, שירה ועיצוב. צוות המורים עמל על מנת להגדיר עם התלמידים מטרות אישיות ולהציב עימם במשותף יעדים אישיים בדרך להגשמת המטרות הללו וכצעד לקראת מיצוי היכולות האישיות שלהם.

אנו שוקדים על פיתוח תהליכים של הוראה ולמידה משמעותית וטיפוח הסקרנות האישית. זאת במטרה לשפר באופן תמידי את ההשגים הלימודיים. בנוסף, אנו משקיעים את מירב המאמצים והאמצעיים העומדים לרשותו כדי לסייע גם לתלמידים מתקשים, תוך ניסיון לאפשר לכולם שיוויון הזדמנויות.

התחום הערכי – חברתי והאקלים הבית ספרי חשובים לא פחות. אנו מקדמים שיח תרבותי, תוך שמירה על כבוד הדדי, סובלנות וקבלת האחר.

אנו מאמינים, כי כל אחד יכול להצליח ואנו כאן כדי ללוות, להדריך, לייעץ ולהנחות במסע המרתק לאורך שנות הלימודים בחטיבת הביניים. אנו נמשיך להשקיע את מירב המאמצים כדי להעניק את החינוך הטוב והמקצועי ביותר תוך שימור הייחודיות של בית הספר בתחום האמנויות כפי שניבנתה לאורך השנים.

ההשקעה שלנו בחינוך מהווה את הבסיס לעתיד החברתי, כלכלי וטכנולוגי של מדינת ישראל. זוהי המחויבות שלנו כלפי דור העתיד של ילדי ישראל ותרומתינו להתפתחותה של המדינה.

עינת דלבחה,

מנהלת חט"ב "הרצוג"

 

שינוי גודל גופנים